Click for more products.
Mitte ühtegi toodet ei leitud

Elektritõukeratas Segway Ninebot ES4

Mootori võimsus: 300 W
Maksimaalne liikumiskiirus: 30 km/h
Maksimaalne sõiduulatus: 45 km

Limited special offer
407,92 € (KM-ga) 479,90 €
Kuumakse al. 15.93€
Võrdlus0
Kirjeldus

Tegemist on Uue ja kasutamata elektritõukerattaga, mis ei käi kokku, ehk Rental edition (raam on selle võrra tugevam ja vastupidavam)

Elektriline tõukeratas Segway Ninebot ES4

Segway Ninebot ES4 kuulub elektritõukerataste tippklassi. Sellega on nauding kulgeda nii töö ja kodu vahet, kui ka niisama linna peal kruiisida. Tänu kahele akule sõidad kiiremini, kauem ja kaugemale ning sõidu lõppedes saad tõuksi mugavalt kokku voltida ning ühistransporti astudes kätte haarata või autosse pakkida.

Tippklassi elektritõuks
Naudi võimsust, suurt sõiduulatust ja kiirust! Tänu kahele liitium-ioon akule (sisemine ja välimine) on Ninebot ES4 sõiduulatus muljetavaldavad 45 km ning tippkiiruseks tervelt 30 km/h. Tõukeratta suur võimsus on seejuures ühendatud kiirenduskontrolliga, mis tagab sujuvama sõidu, ning piirkiiruse hoidjaga, millega on kulgemine mugavast mugavam. Tänu tekstuursetele libisemisvastastele käepidemetele on kõik alati Sinu kontrolli all.

Võimas aku
Ninebot ES4 on varustatud kahe akuga – 374 Wh sisemine ja välimine eemaldatav aku, millel on ülekuumenemis-, lühise-, ülepinge ja ülekoormuse kaitse. Tõukeratta mootori nominaalseks võimsuseks on seejuures 300 W ja tippvõimsus tervelt 800 W.

Läbimõeldud tehnoloogia
Tänu integreeritud LED ekraanile oled alati kõige olulisemaga kursis – see kuvab sõidukiirust ja akutaset. Tõukerattal on hämaramates oludes sõitmiseks nii esi-, taga- kui ka küljetuled. Esituli süttib seejuures lihtsa nupuvajutusega ning taga- ja küljetulede värvitooni saab Sinu eelistustele vastavalt muuta. Lisaks on Ninebot ES4 varustatud nii esi- kui tagaamortidega, mis kindlustavad sujuva sõidu ka suurematel kiirustel. Turvalisuse tagab seejuures kahekordne pidurdussüsteem – elektriline ja mehaaniline.

Parameetrid
Mootori võimsus: 300 W
Maksimaalne liikumiskiirus: 30 km/h
Maksimaalne sõiduulatus: 45 km
Maksimaalne tõusunurk: 15°
Pidrudusteekond: 4 m
Kandevõime: 25-100 kg
Aku tüüp: Liitium-ioon aku
Aku mahutavus: 374 Wh; 10 400 mAh
Tööpinge: 36 V
Laadimisaeg: 7 tundi
Pidurdussüsteem: Elektromagnetiline (eABS); Mehaaniline tagapidur
Püsikiiruse hoidja: Jah
Indikaator: LED; Aku tase; Sõidukiirus
Ratta diameeter: 8,0"
Kõrgus: 1140 mm
Laius: 430 mm
Sügavus: 1020 mm
Kaal: 14 kg
Värvus: Hall
Ilmastikukindlus: IP54; Tolmukindel; Pritsmekindel
Töötemperatuur: -10 – 40 °C
Säilitustemperatuur: -20 – 50 °C

Toote üksikasjad
Sarnased tooted

Menu

Seaded