Click for more products.
Mitte ühtegi toodet ei leitud

Kasutustingimused

Velo&Moto e-pood oma tegevuses lähtub Tarbijakaitseameti poolt tehtud juhendile, mis asub siin.

Tarneaeg ja transport

Peale arve tasumist saadetakse Teile e-postiga kinnituskiri tellimuse täitmisele võtmise kohta. Kinnituskirjas on märgitud aeg, millal Teie poolt tellitud tooted jõuavad Velo&Moto kauplusesse ning kuidas toimub kauba toimetamine Teie poolt nimetatud kohta.

Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Kaupade tarneaeg - Olenevalt sellest, kas toode on meie Eesti laos olemas sõltub ka kauba jõudmine kliendini. Kui kaup on olemas, saadetakse see koheselt peale arve tasumist kliendile. Kuid kui kaupa Eestis laos olemas ei ole, sel juhul jõuab kaup kliendini hiljemalt 36 päeva jooksul.

Transporditeenuse liik „Koju“ - Kõik saadetised toimetatakse klientidele nende poolt soovitavasse asukohta. Kullerteenusega on võimalik tellida pakke üle kogu Eesti. „Koju“ teenuse hind on 14.4 €. (Soovitame jagrataste ja suuskade ostmisel)

Transporditeenuse liik „SmartPost“ - Koostöös SmartPostiga pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm) järele tulemiseks Teile lähimasse kauplusesse. Valige ostukorvis transpordi viisiks pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. „SmartPost“ teenuse hind on 3.6€ €. (Jalgrattaid ja suuski SmartPostiga ei saadeta)

Transporditeenuse liik „Ise järgi“ - Kaubad saate kätte Velo&Moto kauplusest. Kaupade saabumisest kauplusesse teavitatakse teid meilitsi. Kaubale järele tulles palume kaasa võtta isikuttõendav dokument või väljaprinditud tellimuse koopia. „Ise järgi“ teenus on tasuta. Velo&Moto kauplus asub Viljandis, Vaksali 8a. 

Raha tagasi garantii

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (va. transpordikulu).
Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
Toote tagastamiseks palun saatke email: epood@velomoto.ee, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.
Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest.
Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Kauba tagasisaatmise kulud on kliendi kanda.

Online järelmaks

Liisi järelmaks on ideaalne võimalus soetamaks ihaldatud jalgratast kohe nüüd ja praegu, sissemaksuga 0€. Selleks tuleb maksmise juures täita avaldus Liisi Järelmaksule koos liisingu võtja infoga, misjärel Liisi vastab, kas rahuldatakse järelmaksu taotlus või mitte.
Eestikeelne blankett siit, Venekeelne blankett siit.

Tellimine

Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada.
Valige meelepärane transpordiviis, täitke vajalikud andmed ning klikkige nupule ning valige, kas soovite maksta läbi Maksekeskuse ülekandega või soovite Liisi Järelmaksu.
Makstes kontrollige, kas soovitud tellimuses on kõik andmed korrektselt esitatud, valige sobiv makseviis ning kui olete tutvunud Velo&Moto ostukeskkonnas kehtivate tingimustega valige makseviis.
Peale arve tasumist Teie poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning Teie tellimus võetakse täitmisele.
NB! Kindlustamaks, et tellitud Jalgratta värvitoon vastaks ootustele, soovitame eelnevalt küsida jalgratta värvitoonide saadavust Velo&Moto klienditeenindusest epood@velomoto.ee.

Privaatsus ja andmekaitse

Kõik Velo&Moto.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
Eureka OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Velo&Moto andmebaasist.
Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka Velo&Moto e-poel puudub neile juurdepääs.

Ei leidnud sobivat toodet?

Anna meile teada, ning leiame Teile parima lahenduse!

Eureka OÜ

Telefon 6466466

Äriregisteri nr. 10551356

KMKR nr. EE100578856

Vaksali 8A, 71012

Viljandi

a/a: SEB Pank EE801010220003981019

Menu

Seaded